Aleksandra z profilu @rosiecka: ,,Mgiełka przyjemnie koi i odświeża skórę, łagodzi także istniejące podrażnienia, zaognienia czy stany zapalne. Przynosi skórze ulgę, przyspiesza jej regenerację, działa nie tylko tonizująco, ale również pielęgnująco. Delikatnie nawilża i przygotowuje do dalszych etapów pielęgnacyjnych. Przy tym wszystkim nie podrażnia, nie uczula, nie powoduje zaczerwienienia, łagodnie obchodzi się ze skórą. Podczas stosowania mgiełki moja cera była znacznie bardziej promienna i zdrowa, a oznaki zmęczenia mniej widoczne''.

@waszka_kosmetycznie: ,,Mgiełka Nature Skin ma przyjemny, delikatny ziołowy zapach. Szybko się wchłania. Nie pozostawia uczucia lepkości na skórze. Tonizuje i odświeża skórę. Koi i łagodzi podrażnienia. Pozostawia nawilżoną i wyciszoną skórę. Nie powoduje uczucia ściągnięcia''.

@ruda_maruda_com: ,,Moim hitem jest biorewitalizująco-odświeżająca mgiełka tonizująca, zawierająca poza śluzem ślimaka, lukrecję gładką, aloes i pantenol, która łagodzi i koi podrażnienia, odświeża skórę i pozostawia na niej uczucie nawilżenia''. 

@ewam.beauty: ,,Produkt bardzo przyjemnie odświeża skórę i koi podrażnienia. Poza działaniem tonizującym dodatkowo mam wrażenie, że delikatnie nawilża ale bez pozostawienia żadnej lepkiej warstwy, która u mnie daje wrażenie nieświeżej skóry. Mgiełka nie podrażnia ani nie daje uczucia ściągnięcia skóry. Bardzo fajnie sprawdza się do odświeżenie akóry w ciągu dnia''.