Kierunekosmetyki.pl to portal poświęcony branży Beauty, na którym znajdziecie wiele ciekawych artykułów i wszystkie kosmetyczne nowości. Przy okazji premiery kosmetyków z linii Nature Skin na wspomnianej stronie ukazały się dwa artykuły poświęcone naszym produktom. 

Pierwszy z nich opisuje właściwości i działanie kremów do twarzy Nature Skin: ,,Kremy z linii Nature Skin mogą być bezpieczne stosowane nawet u najmłodszych. Ich skuteczne działanie zostało potwierdzone przez grupę badanych, którzy zwrócili uwagę na wysoki poziom nawilżenia skóry po ich zastosowaniu. Ponadto kremy Nature Cosmetics wspomagają pielęgnację i regenerację skór problematycznych. Z pasji do naturalnych składników i w oparciu o wiedzę ekspertów powstały kosmetyki, które mogą realnie poprawić wygląd i kondycję każdej cery''.

Kolejny przedstawia zalety naszego Serum ze śluzem ślimaka: ,,Serum Nature Skin z pewnością zaskoczy Was swoją skutecznością i wszechstronnym działaniem. Jego regularna aplikacja poprawi poziom nawilżenia, elastyczność i koloryt Twojej skóry''.

Całość do przeczytania na: kierunekosmetyki.pl.