@rosiecka: ,,Serum Nature Skin skutecznie łagodzi objawy łuszczycy, atopowego zapalenia skóry, egzem czy przesuszeń skórnych. Jego codzienne stosowanie wygładza skórę, poprawia jej koloryt, elastyczność oraz nawilżenie''.

@pinkowa_angela: Jest ono zbawieniem dla zmęczonej, suchej, potrzebującej dawki nawilżenia skóry 🥰. Bardzo mi pomaga przy stosowaniu kosmetyków w kuracji antytrądzikowej. Serum świetnie nawilża, daje ukojenie. Ma ładne opakowanie z poręczną pipetą ułatwiającą dozowanie. Jest wydajne, bo kilka kropli wystarczy by posmarować buzię. Oceniam je bardzo pozytywnie, jedno z lepszych serum jakie używałam''. 

@instakosmetycznie: Wiecie co urzekło mnie w pierwszej kolejności? Skład. Krótki, ale naprawdę treściwy. 98% składu to filtrat naturalnego śluzu ślimaka! Dodatkowo w serum znajduje się też kwas hialuronowy o ultra niskiej masie cząsteczkowej. Serum fenomenalnie wygładza skórę, dogłębnie nawilża i delikatnie ją napina (w przyjemny sposób). Jednak nie jest to ot tak po prostu wygładzenie, nawilżenie i napięcie skóry. Efekt jest mocny (w przypadku nawilżenia i wygładzenia) i wyczuwalny natychmiastowo. Skóra nabiera blasku oraz świeżości. Nie trzeba długo czekać, aby zobaczyć pierwsze efekty stosowania! Jest to produkt dla każdego typu skóry. Dodatkowo takie problemy, jak: łuszczyca, AZS, podrażnienia, przesuszona skóra, otarcia, świeże blizny pooparzeniowe czy potrądzikowe mu nie straszne''.

@moje_naturalne_kosmetyki: ,,Działanie jest widoczne już po kilku użyciach: serum świetnie łagodzi podrażnienia, walczy z niedoskonałościami,wyrównuje koloryt, doskonale nawilża. Skóra była odżywiona, zregenerowana, napięta i bardzo wygładzona (wow)''.