@instakosmetycznie: ,,Produkt doskonale radzi sobie z domyciem nawet bardzo ciężkiego makijażu. Nie straszny mu wodoodporny tusz do rzęs czy mocno zastygający podkład. Wystarczy przyłożyć wacik z płynem na powieki (w przypadku makijażu oczu) i odczekać chwilę aż płyn zacznie robić swoje. Jego skuteczność zasługuje na ogromną pochwałę! Oprócz tego, że pięknie usuwa makijaż to wykazuje działanie pielęgnacyjne - koi, wycisza stany zapalne, nawilża. Ma krótki, ale przemyślany skład''. 

@justitia.40: ,,Płyn micelarny Nature Skin okazał się bardzo łagodny i delikatny dla mojej skóry. Żadnego podrażnienia. Przyjemne uczucie ukojenia, odświeżenia i nawilżenia skóry dało się odczuć już przy pierwszym użyciu. Dodatkowo płyn świetnie rozpuszcza i zmywa makijaż''. 

@cosmethism: ,,Biorewitalizująco-odświeżający płyn micelarny - jest lekko tłusty, dzięki czemu bardzo dobrze i dokładnie zmywa makijaż. Jeśli ktoś nie lubi zapachu kosmetyków ze śluzem ślimaka, nie polecam... sama czasami "walczę", bo nie przepadam za tym zapachem, ale działanie jest naprawdę super!''.

@rosiecka: ,,Micel Nature Cosmetics cudownie radzi sobie ze zmywaniem makijażu - natychmiastowo go rozpuszcza i ściąga, w przypadku okolic oczu trzeba dać mu na to krótką chwilę, ale radzi sobie równie dobrze jak w przypadku twarzy i szyi. Bardzo przyjemnie odświeża i pielęgnuje skórę, pozostawiając ją przyjemnie miękką, złagodzoną, ukojoną oraz zadbaną. Szczerze uwielbiam go - to jeden z lepszych płynów micelarnych''.