,,Mgiełka toniuzjąca bardzo dobrze się sprawdza. Jest kojąca, łagodząca, odświeża, rozpyla idealną delikatną mgiełkę, wydajna. Dobrze łączy się z kremem tej linii, jak też innymi kosmetykami''.

,,Krem dla skóry tłustej, mieszanej, z trądzikiem, skóry poparzonej jest lekki - nie obciąża problemowej skóry, ale treściwy; skutecznie i szybko łagodzi podrażnienia, koi skórę, świetnie nawilża i ma działanie regenerujące. Sprawdza się pod makijażem, nie zapycha, nie uczulił. Na noc lubię nałożyć grubszą warstwę, co nie zdarza mi się z innymi kremami. Tutaj nie ma mowy o obciążeniu skóry. Rano jest świetnie nawilżona, uspokojona, nie przetłuszcza się, jest miękka, z uczuciem wypełnienia, wygląda świeżo, jest ujednolicona - po prostu zdrowo. Krem pomaga przy niedoskonałościach, przyczynia się do szybszej regeneracji skóry. Świeże ślady po trądziku zniknęły w krótkim czasie. Jest to zdecydowanie jeden z najlepszych moich kremów. W składzie znajdziemy m.in. 40% filtratu śluzu ślimaka, ekstrakt z wąkroty azjatyckiej i ekstrakt z liści aloesu''.

,,Płyn micelarny w składzie również ma filtrat śluzu ślimaka (10%), lukrecję gładką i aloes. Jest skuteczny i niedrażniący. Radzi sobie ze zmyciem makijażu twarzy i oczu (nie szczypie, nie piecze)''.