Hotel SPA&Family**** Dom Zdrojowy w Jastarni, Małgorzata Studzińska

Produkty do pielęgnacji twarzy na bazie naturalnego śluzu ślimaka i kwasu hialuronowego jakie proponuje firma Nature Cosmetics są preparatami najwyższej jakości, które doskonale sprawdzają się do stosowania przy zabiegach z zakresu kosmetologii oraz medycyny estetycznej, a także do zabiegów pielęgnacyjnych i upiększających. Serum ze śluzem ślimaka oraz biocelulozową maskę z naturalnym śluzem ślimaka i kwasem hialuronowym stosujemy głównie po zabiegach mikrodermabrazji diamentowej i kwasów o działaniu złuszczającym oraz po zabiegach iniekcyjnych dotyczących mezoterapii igłowej. Produkty te doskonale łagodzą podrażnienia, nawilżają a także regenerują uszkodzenia naskórka. Rekomenduję i serdecznie polecam produkty firmy Nature Cosmetics z uwagi na ich wysoką jakość oraz skuteczne działanie.

Czytaj więcej
Vanilla Spa, Hotel Niebieski***** w Krakowie, Wioletta Agnieszka Bryg

Vanilla Spa z siedzibą w Hotelu Niebieski***** w Krakowie ma przyjemność udzielić swojej rekomendacji firmie Nature Cosmetics, z którą współpracuje ponad rok. Firma Nature Cosmetics dostarcza do Vanilla Spa kosmetyki do pielęgnacji twarzy. Są to produkty: Healthy Skin serum-żel oraz biocelulozowa maska z naturalnym śluzem ślimaka i kwasem hialuronowym. Na uwagę oprócz jakości składników użytych do produkcji w/w produktów zasługuje również szeroki wachlarz zastosowań dla różnych typów skór i problemów.

Czytaj więcej
mezoterapia-poznan.com Medical Day SPA, Bartłomiej Przybyłowicz

W mezoterapia-poznan.com Medical Day SPA wierzymy, że źródeł piękna należy szukać w naturze. Serum Healthy Skin rewelacyjnie sprawdza się nie tylko jako kosmetyk do stosowania indywidualnego, ale również jako produkt profesjonalny – do stosowania w gabinetach podczas zabiegów Dermapen. Jego trójskładnikowa formuła jest porównywalna ze słynnym kremem 10 DE CHANEL. Marki, które identyfikują się z tezą „less is more” skupiają się na łączeniu składników w synergiczny sposób, tak aby zwiększyć skuteczność poszczególnych składników produktu.  Warto zaznaczyć, że takie formuły są najlepiej tolerowane i absorbowane przez naszą skórę.

Czytaj więcej
Centrum Medyczne Estetico, Radosław Zasada
logo firmy estetica
http://naturecosmetics.pl/index.php/o-nas/rekomendacje

W naszych gabinetach preparaty Healthy Skin stosowane są do różnego rodzaju zabiegów, m.in. mezoterapii mikroigłowej, mikrodermabrazji, kawitacji jak i w peelingach chemicznych. Serum ze śluzem ślimaka polecamy również do stosowania po tych zabiegach w domu, aby przyspieszyć i poprawić efekt terapeutyczny. Pacjenci korzystając z zabiegów ze śluzem ślimaka są bardzo zadowoleni. Widza dużą poprawę w napięciu skóry, zminimalizowaniu wydzielania sebum oraz w zmniejszeniu występowania wyprysków. Pacjenci z trądzikiem zauważają mniejsze występowanie zmian trądzikowych, oraz zmniejszenie powstających blizn pozmianowych.

Czytaj więcej
Centrum Kosmetyki Leczniczej Odrodzenie, Małgorzata Gajewska-Gelner

Produkty firmy Nature Cosmetics mają bardzo dobre działanie łagodzące oraz uspokajające po wszelkiego rodzaju zabiegach inwazyjnych ( m.in. mezoterapia igłowa, oczyszczanie manualne ) efekty są widoczne natychmiastowo. Doskonale sprawdzają się przy skórach wrażliwych, atopowych oraz z trądzikiem różowatym. Systematyczne stosowanie produktów do pielęgnacji domowej, pozwala szybko zauważyć poprawę przy występowaniu przebarwień, trądziku, czy stanach zapalnych.

Wspaniałe produkty w dobrej cenie.

Czytaj więcej
Klinika Amaya Medycyna Estetyczna i Kosmetologia, Paulina Konończyk

..Ślimak ślimak pokaż rogi..

Zjeść i owszem- bardzo lubię, lubię też nowości i niekonwencjonalne podejście do szeroko pojętej kosmetologii, którą zajmuję się od 10 lat
Paulina jakiś facet od śluzu dzwoni…
Jakiego śluzu?- pomyślałam… i usłyszałam w słuchawce szczery, przekonujący, a zarazem przekonany do swojego cudotwórczego produktu męski głos Pana Tomasza.
I tak ponad półtora roku temu rozpoczęła się moja przygoda z niedocenianym jeszcze śluzem ślimaka.

Czytaj więcej
Fantastic Body Beauty & Health Institue, Magdalena Maj

Na rynku kosmetycznym pojawiają się co raz to nowsze substancje, które nie rzadko zaskakują nas swoją nazwą. Tym razem pod lupę bierzemy śluz ze ślimaka. Hit czy zwykły chwyt marketingowy?

Składnik ten intensywnie regeneruje, odbudowuje i nawilża skórę. Naukowcy zainteresowali się wydzieliną ślimaków ze względu na ich zdolności „samoodnowy”. Co znajduje się w składzie tej wyjątkowej substancji? Są to m.in.:

Czytaj więcej